Перейти до основного вмісту

Рекомендації Прокуратури щодо збереження зеленої зони за адресою вул. Малишка, 9А

22.11.2017 Заступник Прокурора міста Києва, пан Репецький С.В., зустрівся з керівником ГО "Твердиня" Юрієм Федоренком та місцевими мешканцями вул. Малишка.
В ході зустрічі, заступник прокурора озвучив власну думку, щодо кроків , котрі має зробити Дніпровська місцева прокуратура № 4 задля проведення всебічного та об'єктивного розслідування намірів ТОВ "КДС-Інвест" забудувати зелену зону за адресою вул. Малишка, 9А.

Додатково нагадуємо, що 16.11.2017 заступник керівника ДАБІ Філончук В.В. озвучив Громаді власне бачення стосовно вирішення зазначеного вище соціально-гострого питання.

Висновки: Забудовник не хоче отримати дозвільну документацію у відповідності до діючого законодавства. Адже, всі добре розуміють, що отримати документи за новими правилами при наявних обставинах та порушеннях НЕМОЖЛИВО. От і вступають в дію різного роду шахрайські схеми.

Також, під час зустрічей стає зрозуміло, що на Прокуратуру та ДАБІ йде шалений тиск. 
І хоча посадові особи цих відомств намагаються уникати прямих відповідей, проте все ж вказують на ті кроки, котрі при активній позиції та системній роботі місцевої Громади дозволять анулювати дозвіл на будівництво.

В оприлюднених ГО "Твердиня" відео та документах по вул. Малишка, 9А відображена позиція керівників контролюючих та правоохоронних органів. 
Дані матеріали носять виключно інформаційних характер і сподіваємося дозволять місцевій Громаді самостійно приймати рішення. 
Проінформований — значить озброєний!
22.11.2017 Зустріч із заступником Прокурора міста Києва Репецьким С.В.

16.11.2017 Зустріч із заступником керівника ДАБІ Філончуком В.В.

Коментарі