Перейти до основного вмісту

Керівництво університету Шевченка повністю втратило зв'язок з реальністю

Керівництво університету Шевченка повністю втратило зв'язок з реальністю. Знахабніли вже наскільки, що "кришують" будівництво на території престижного університету Шевченка приміщення схожого на звичайне кафе і повністю ігнорують звернення громадян та містобудівне законодавство.
Всі, хто хоча б раз викликав слідчо-оперативну групу знає, що це непросте діло. Чекати доводиться довго.
Що стосується будівництва за адресою вул. Мельникова, 36/1 то СОГ знаходиться на місці від самого початку акції і незрозуміло хто їх викликав. А от де вони дійсно потрібно їх там немає, адже потрібно вберегти, за їхніми словами, майно невідомих осіб.
Звання поліцейських: капітан, майор. Начальники відділів та секторів. І це в той час, коли на кожному кроці гральні автомати, точки збуту наркотичних засобів, тотальна незаконна забудова і тд. 
Поліція стоїть і захищає приміщення власника якого не встановлено!
Громадські організації: "Національно- патріотичний рух", "Барви життя", "Твердиня", "Стоп свавіллю" , "Видубицький", "Україна.Воля.Життя", зустрічали День Гідності в боротьбі за правду.
Викликали поліцію і благоустрій, вимагали пояснень, що за споруда мурується, та виконання припису і знесення незаконного паркану на території університету ім.Т.Шевченка(вул.Мельникова, 36).
Після трьох годин чекання реакції від благоустрою і поліції, паркан впав, бо втомився.
Зі святом ГІДНОСТІ, та з повагою і пам'яттю про ГЕРОЇВ!
Коментарі