Перейти до основного вмісту

Керівництво КНУ ім Тараса Шевченка за КАФЕ продали власну честь

КНУ ім. Тараса ШевченкаКерівництво КНУ ім. Тараса Шевченка за КАФЕ продали власну честь. Стало відомо, що задумав ректор університету Шевченка та до цього часу невідомо, що має бути в голові аби так позорити і себе, і університет. Мова йде про 1 043 500 грн. держаного майна, тобто майна українців на суму 1 043 500 грн.
Схема проста. 
1. За адресою вул. Мельникова, 36/1 (інститут міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка) з порушенням чинного містобудівного законодавства проводяться будівельні роботи зі спорудження бетонного покриття, яке пізніше стає на облік університету (інв. 101330105). Мета використання: Розміщення торговельного об’єкта продовольчих товарів Звичайно жодних порушень правоохоронні органи не бачили.
2. Далі. В газеті «Відомості приватизації» від 27.11.2017 року оголошено конкурс на вказане вище нерухоме майно
Тобто, станом на 28.11.2017 бетонне покриття знаходиться у володінні КНУ ім. Тараса Шевченка, проте по факту, вже зараз ведеться незаконне будівництво кафе ТОВ «КИЇВФУД-СЕРВІС» і розпочалось воно за декілька місяців до оголошення конкурсу абсолютно самовільно. І сам конкурс оголошено відразу після реакції Громадськості.
Також, нами встановлено, що всім претендентам на участь в конкурсі за різних підстав було відмовлено.
3. Згідно чинного законодавства, якщо 04.12.2017 не буде інших учасників, окрім ТОВ «КИЇВФУД-СЕРВІС» договір буде підписаний саме з ТОВ «КИЇВФУД-СЕРВІС». Таким чином будуть узаконені ганебні діяння керівництва університету та чиновників МОУ.

Поліція – повна бездіяльність, прокуратура – повна бездіяльність, контролюючі органи – повна бездіяльність.
❗Пам'ятайте та користуйтесь! 
"Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ" - Конституція України.Коментарі