Перейти до основного вмісту

Акція "Збудуємо кафе біля університету Шевченка за схемою Ректора"

Сьогодні було проведено акцію перед входом до центрального корпусу університету ім.Т.Г.Шевченкав де було "збудовано" такий самий ресторан , як і на розі вулиць Мельникова - Пугачова (вулю Мельникова, 36/1), ми це робити так само як і Мисик "Золотий батон" без жодних на те дозвільних документів. Також, Громада вимагала від ректора щоб він взяв на баланс університету нашу конструкцію, а також посприяв у вирішенні питань по ній з Фондом Державного Майна.
До громадськості вийшов, відомий нам з минулої акції Проректор з науково-педагогічної роботи кандидат філософських наук, професор Бугров Володимир Анатолійович і надав копію листа, в якій йдеться про скасування погодження про передачу в оренду майна (бетонне покриття). 
Хотілося б звичайно вірити словам такої поважної людини та все ж маючи гіркий досвід спікування з чиновниками краще переконатись особисто.
Питання і надалі залишається на контролі, особливо в частині відміни торгів. Є декілька схем якими можуть скористатися люди Мисика, ми про них знаємо і у разі якщо вони будть задіяні віразу оприлюднимо інформацію та продовжимо боротьбу проти злобудовного лиха.

P.S. Дуже хочется щоб слова сказані професором Бугровим виявилися правдою.


Коментарі