Перейти до основного вмісту

Звільнено близько 2-х кілометрів берегової лінії

С/Т Бобер
Нещодавно силами активістів було звільнено близько 2-х кілометрів берегової лінії за адресою: Київська область, Вишгородський район, Хотянівська сільська рада, СТ "Бобер".
В ході проведення акції виявлено паркани, капітальні приміщення для зберігання човнів, які побудовані таким чином, що повністю обмежують вільний доступ до узбережжя.
Відповідно до статті 60 Земельного кодексу України, вздовж річок, морів і навколо озер, водосховищ та інших водойм з метою охорони поверхневих водних об'єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності встановлюються прибережні захисні смуги.
Прибережні захисні смуги встановлюються по берегах річок та навколо водойм уздовж урізу води (у меженний період) шириною, зокрема, для великих річок, водосховищ на них та озер - 100 метрів.
Згідно із статтею 61 Земельного кодексу України, в межах прибережної захисної смуги заборонено будівництво будь-яких споруд (крім гідротехнічних, навігаційного призначення, гідрометричних та лінійних), у тому числі баз відпочинку, дач, гаражів та стоянок автомобілів.
20.12.2017 Відбулася перевірка звільненого узбережжя: Хотянівська сільська рада, СТ "Бобер"
Також слід зазначити, що окрім акцій прямої дії ГО "Твердиня" проводиться систематичні та різнопланові заходи спрямовані на досягнення цілей визначених статутом організації.
22.12.2017 Голова ГО "Твердиня" надав заступнику директора ДП «Вищедубечанське лісове господарство» письмове звернення та фотоматеріали, що підтверджують факти капітальної забудови на території даного підприємства прибережної захисної смуги та встановлення парканів, що обмежують вільний доступ українців до узбережжя водойми.
Наразі, з високою ймовірністю можна стверджувати, що відповідальність за обмеження доступу громадян до лісу, водойми та капітальне будівництво в прибережній захисній смузі несуть посадові особи с/т "Бобер".
Схожі заяви було направлено до поліції, ДАБІ та прокуратури Київської області.
Контролюємо.
Пам'ятайте! Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ!
Звільнення близько 2 х кілометрів берегової лінії


Відбулася перевірка звільненого узбережжя: СТ "Бобер"

Вільний доступ до узбережжя: ДП «Вищедубечанське лісове господарство»


Коментарі