Перейти до основного вмісту

Мічуріна, 44 - яскравий приклад тотальної корупції в Україні

Твердиня
Будівництво в самому центрі столиці без ЖОДНОГО дозвільного документа!

Дане будівництво містить всі фактори, які сприяють як забудовній вакханалії так і складнії ситуації в країни.
Основний фактор - це тотальна корумпованість правоохоронних, контролюючих органів, судів, чиновників, політиків, ЗМІ. На цьому будівництві були всі, обіцяли, виявляли занепокоєння, знімали сюжети (більшість з яких ніхто не побачив), проте будівництво триває.
В Києві зараз працює ціле кримінальне угрупування (чиновники, правоохоронці, судді), які "служать" виключно забудовній мафії. Вони в усіх сферах.  Парцхаладзе, Столар, Хмельницький, Фукс та інші про яких багато не говорять - бандити, котрим сходять з рук афери на державному рівні. Вони добре розуміють, що таке свавілля не маже тривати вічно і з усіх сил зараз руйнують місто, забудовуючи кожний клаптик. На Мічуріна, 44 Громадськість бореться проти системи в цілому. 
Дякуємо всім громадянам, особливо Lidia Goncharenko, які підтримали та сприяли визволенню керівників ГО "Твердиня" Федоренко Юрія та ГО "Національно патріотичний рух України" Ковальчука Михайла в Печерському відділку поліції, куди їх було доставлено після затримання в ході проведення акції на Мічуріна, 44. Затримано замість осіб, які кидали каміння та поливали водою активістів і поліцейських.


Твердиня

Твердиня

Твердиня

Твердиня

Твердиня

Твердиня

Твердиня

Твердиня

Твердиня

Твердиня


Коментарі