Перейти до основного вмісту

Продовження боротьби проти ганебної забудови на території університету Шевченка


Продовжуємо контролювати ситуацію щодо незаконної забудови на території університету Шевченка (вул. Мельникова, 36/1). Незважаючи на те, що проректор запевнив Громадськість у скасуванні аукціону, все ж залишається питання щодо факту самовільного будівництва. Станом на 01.12.2017 року на території університету було збудовано з порушенням вимог містобудівного законодавства бетонне покриття, яке пізніше взято на баланс університету. 
Пізніше, невідомими особами на цьому бетонному покритті збудовано одноповерхову будівлю. Документи щодо даного будівництва відсутні взагалі. Звичайно, що дана махінація НЕМОЖЛИВА без участі вищого керівництва університету Шевченка. Поліція Шевченківського району проводить досудове розслідування, проте ми чітко усвідомлюємо та неодноразово переконувалися у підконтрольності правоохоронних органів певним владним структурам. Відповідно хід розслідування поліцією контролюється окремо. 
Сьогодні ГО "ТВЕРДИНЯ", ГО "БАРВИ ЖИТТЯ", ГО "СТОП СВАВІЛЛЮ" та ін. активісти звернули увагу керівника департаменту державного архітектурно-будівельного контролю, Кузьменка В.В. на численні факти порушення чинного законодавства в ході будівництва на території Інституту міжнародних відносин!!! (нонсенс якийсь)КНУ ім. Т. Шевченка та подали відповідні звернення. Винні особи у діяннях, що напряму шкодять репутації престижного та відомого на світовій арені навчального закладу мають бути покарані!

Коментарі