Перейти до основного вмісту

Громадськість засвистала очільника ДМА Свистунова

Юрій Федоренко
15.12.2017 відбулася зустріч Громадськості з Директором Департаменту містобудування та архітектури (ДМА)Свистуновим О.В.

Позиція ДМА, в особі Свистунова така: "Ми видаємо містобудівні умови та обмеження забудовнику для розробки проектної документації, вони мають рекомендаційний характер. А далі за дотриманням умов виконання забудовником містобудівного законодавства слідкує ДАБІ". Звичайно Свистунов трохи свистить з цього приводу, але дійсно систему забудовного свавілля замкнули таким чином, що коли "є мотивація" будівництво ведеться, коли ні, його легко демонтують.
Позиція ДАБІ, прокуратури, поліції така ж сама. По факту дана система прийшла до нас ще з радянських часів, проте бандитські угрупування дещо її "допрацювали" і отримали механізм для заробляння шалених коштів і їм все одно, що буде з містом та країною в цілому.

За ткою схемою наразі ведеться будівництво:
1. вул. Паньківська, 20/82 - руйнується історичний ареал міста
2. вул. Жилянська, 68- руйнується історичний ареал міста
3. вул. Красилівська, 5 - в приватному секторі збудовано 6-ти поверховий офісний центр
4. вул. Володимирська, 86 (літ. А) - руйнується історичний ареал міста
Єдиний хто поза грою в цих схемах - це Дубовий і його будівництво по вул. Мічуріна. Він повністю проігнорував всі інстанції та дозвільні документи, у нього є суд і нотаріус Зуєва.
Готуємо потужні акції за вказаними адресами. Приєднуйтеся всі небайдужі громадяни, преса, активісти з різних забудов, адже схеми всюди однакові і чиновники ті ж самі. Їх має знати країна та детективи НАБУ. 

На Кудрявцева справу в НАБУ відкрили. Сюди необхідно ще Кузьменка, Свистунова і тд. 
Прямий ефір з місця проведення акції (ДМА) 

Коментарі