Перейти до основного вмісту

Прецедент: Демонтаж чи до "існуючих вимог законодавства"? вул. Мічуріна, 44

ГО Твердиня
11.01.2018 об 11.00 Відбулося виїзне засідання керівництва міста на чолі з Кличком В.В. Мер запевнив Громаду, що будівництво буде зупинено та приведено до тих норм закону, які існують. Також, Кличко дав доручення очільникам правоохоронних органів забезпечить порядок та дотримання законності забудовником по вул. Мічуріна, 44.
На нашу думку, у випадку з Дубовим, алгоритм приведення будівництва до вимог чинного законодавства за вказаною вище адресою не зовсім зрозумілий навіть для очільника міста. Це видно з того як він 09.01.2018 вказує на приведення будівництва до початкового стану, тобто, демонтаж, а вже 11.01.2018 довго підбирає слова для опису алгоритму дій адміністрації стосовно питання самовільного будівництва на комунальній земельній ділянці.
Громада продовжує контролювати це питання, адже як заявив мер 09.01.2018 вул. Мічуріна, 44 має бути прецедентом, але вже зараз виникає питання яким: всесильності корупції чи відновлення справедливості.
Окремо, зазначимо, що вул. Мічуріна, 44 - це також показник не тільки корумпованості чиновників, це показник жалюгідного стану розвитку інституту громадського суспільства в Україні. Надзвичайно низький рівень самоорганізації та взаємодії різних громадських організацій, політичних партій, окремих активістів призводить до відсутності системного контролю за діями влади. Відсутність відповідальності призводить до розвитку корупції, яка просто знищує Україну.
Виїзна комісія з представників керівництва міста на чолі з Кличком, стала можлива лише завдяки АКТИВНИМ діям, які призвели до значного резонансу всього декількох організацій, а саме: ГО "Твердиня", ГО "Національно патріотичний рух України", ГО "Стоп свавіллю", декількох окремих активістів та лише одного, проте дієвого депутата КМР - Ігор Мірошниченко. В ході сутичок з "тітушками" забудовника, цих активістів затримувала поліція, їх труїли газом, в них стріляли з травматичної зброї та кидали камінням. Михайлу Ковальчуку, справжньому патріоту України, посіпаки забудовника спочатку погрожували, а потім спалили автомобіль, проте він продовжує боротьбу. Це приклад для наслідування тим, хто дійсно бажають змін на краще в країні.
11.01.2018 ми бачили на Мічуріна, 44 дуже багато "піарників", які не мають відношення до ініціювання даного виїзного засідання. Вони весь час, поки тривали протистояння сиділи в теплі, стояли на безпечній відстані та лише нахабно сунули свої пики в телекамери коли з'явився мер. Дуже прикро, що так відбувається. Організована злочинність буде перемагати до того часу, доки рівень організованості борців за світле майбутнє України не перевищить рівень організованості злочинності. 
Наразі, передумови для ефективної боротьби вже створені, тому перемога буде за народом. Слава Україні!
Користуйтесь розділами та мітками для максимально зручної навігації по сайту у відповідності до обраної теми

Коментарі