Перейти до основного вмісту

Припис КП "Благоустрій" на проведення незаконних будівельних робіт

ГО ТВЕРДИНЯ
11.01.2018 мер Києва, Кличко В.В., в ході виїзної наради за участю керівництва правоохоронних та контролюючих органів пообіцяв, що абсолютно незаконне будівництво за адресою вул. Мічуріна, 44 буде зупинено та дав доручення (Протокол доручень № 4, напрацьованих під час інспекції незаконного будівництва багатоповерхівки на вулиці Мічуріна, 44 у Печерському районі міста Києва 11.01.2018):
1. Прокурор міста Києва Говда Р. М. (до 01.02.2018) - Вивчити питання щодо припинення незаконного будівництва багатоповерхівки на вулиці Мічуріна, 44 у Печерському районі міста Києва і за результатами проведеної роботи підготувати та надати правові висновки Київському міському голові.
2. Начальник ГУ НП у м. Києві Крищенко А.Є (до прийняття судових рішень) - Головному управлінню Національної поліції у місті Києві забезпечити правопорядок на місці незаконного - будівництва багатоповерхівки на вулиці Мічуріна, 44 у Печерському районі міста Києва
3. Директор Департаменту міського благоустрою Фіщук А.В. (12.01.2018) - Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити проведення демонтажу будівельного паркану на місці незаконні будівництва багатоповерхівки на вулиці Мічуріна, 44 у Печерському районі міста Києва.
27.01.2018 Голова ГО "Національно-патріотичний рух України" Михайло Ковальчук реагуючи на звернення місцевих мешканців, встановив факт проведення будівельних робіт за адресою: вул. Мічуріна, 44. Відео прямого ефіру
По даному факту 29.01.2018 нами було написано відповідні звернення на ім'я Кличка В.В. Секретар заступника голови Київської міської державної адміністрації Спасибка О.В. в прямому ефірі запевнила активістів, що на даний об'єкт незаконного будівництва направлено представників Департаменту Державно-архітектурно будівельного контролю. Як виявилося згодом, цих представників на Мічуріна, 44 не бачили ні будівельники, ні місцеві жителі.
Також, нам вдалося поспілкуватися з керівником робітників, які "сумлінно" виконують припис КП "Благоустрій" навіть в нічний час. За його словами, ТОВ "ЖЕК "ПЕЧЕРСЬКІ ПАГОРБИ" звернувся до КП "Благоустрій" зі скаргою щодо порушення благоустрою за адресою вул. Мічуріна, 44. Інспектор КП "Благоустрій" відразу виписав припис № 1801001 де ЗАПРОПОНУВАВ забудовнику усунути порушення шляхом приведення прилеглої до будинку території в санітарно-технічний стан.
го твердиня
По-факту, проводяться роботи по завершенню гідроізоляції фундаменту та прокладанню комунікацій до незаконно збудованої будівлі за вказаною вище адресою. На нашу думку, забудовник стовідсотково впевнений в тому, що "спільну мову" з КМДА знайдено. Це також підтверджують наші джерела в КМДА.
Юристи забудовника готують алгоритм, реалізація якого дозволить узаконити забудову по вул. Мічуріна, 44, а чиновники КМДА, разом з Кличком В.В. зможуть відзвітувати про чергове справедливе та юридично обґрунтоване рішення стосовно незаконного та скандального будівництва. Одним із варіантів, який розглядається, є "вирішення питання" через Інвестиційну комісію КМДА.
Відповідно наші юристи екстрено готують необхідні документи для правової можливості забезпечення громадського контролю за діями чиновників відносно незаконного будівництва по вул. Мічуріна, 44
го твердиня
го твердиня
го твердиня
го твердиня
го твердиня
Користуйтесь розділами та мітками для максимально зручної навігації по сайту у відповідності до обраної теми
  

Коментарі