Перейти до основного вмісту

Департамент ДАБК "не помічає" винних серед керівництва університету Шевченка

25.01.2017 на адресу ГО "Твердиня" надійшла відповідь від Департаменту ДАБК щодо звернення відносно незаконно збудованого на території університету Шевченка (вул. Мельникова, 36/1) бетонного покриття. Даний об'єкт нерухомості став предметом протиправних дій зі сторони ТОВ "Київфуд-сервіс", а саме на цій платформі розпочалося без жодного дозвільного документа будівництво кафе. На час початку будівельних робіт тендера не проводився та ТОВ "Київфуд-сервіс" були впевнені у власній перемозі.
Слід зазначити, що на адресу нашої організації надійшло декілька скарг про порушення вимог чинного законодавства щодо участі в проведенні тендеру. Проаналізувавши інформацію, можна зробити висновок, що навмисно створювалися такі умови, при яких залишається лише один учасник, а саме ТОВ "Київфуд-сервіс".
Завдяки активним діям ГО "Твердиня", ГО "Націонал-патріотичний рух України" та ГО "СТОП СВАВІЛЮ" будівництво було припинено та відкрито кримінальне провадження. В результаті надбудова демонтована, проте покриття залишилося "не поміченим" з боку контролюючих органів. На нашу думку, керівництво університету Шевченка знаходиться в змов з ТОВ "Київфуд-сервіс" і після спадання соціальної напруги повторять спробу.
Звернення до Департаменту ДАБК: просимо вжити заходів щодо перевірки дотримання в ході будівництва бетонного покриття, інвентарний номер 101330105, біля корпусу Інституту міжнародних відносин; місцезнаходження об’єкта державного майна: м. Київ, вул. Мельникова, 36/1 у Шевченківському районі міста Києва вимог містобудівного законодавства України, в тому числі наявність необхідної для виконання робіт та введення в експлуатацію дозвільної документації, та у випадку виявлення порушень – вжити заходів щодо припинення експлуатації самовільно побудованого об’єкта та притягнути винних осіб до відповідальності
Відповідь Департаменту ДАБК: За результатами перевірки Департамент видав ТОВ "Київфуд-сервіс" припис про зупинення підготовчих та будівельних робіт, а також припис про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил. Разом з цим, Департамент притягнув ТОВ "Київфуд-сервіс" до встановленої законодавством відповідальності.
Тобто, Інспектор Департаменту Державного архітектурно-будівельного контролю очікувано НЕ ПОБАЧИЛИ незаконно збудованого нерухоме майно – бетонне покриття, інвентарний номер 101330105. Департамент ДАБК намагається відвести увагу від порушення вимог чинного містобудівного законодавства посадовими особами університету Шевченка. Ми повторимо звернення до Департаменту ДАБК та у разі ігнорування/бездіяльності посадових осіб даного відомства, а саме виявлення відповідальних осіб за будівництво бетонного покриття - первопричини махінацій, звернемося до правоохоронних органів.
ГО ТвердиняКористуйтесь розділами та мітками для максимально зручної навігації по сайту у відповідності до обраної теми


Коментарі