Перейти до основного вмісту

Додаткових 14 днів від ДАБІ для забудовника по вул. Малишка, 9А

ГО ТВЕРДИНЯ
Більш ніж півроку, громадськість вимагала від посадових осіб ДАБІ виконання ними їх службових обов'язків. Півроку звернення місцевих мешканців ігнорувалися, а забудовник тим часом встановив паркан та почав знищувати зелені насадження, проте Громада зупинила спробу розпочати підготовчі роботи. Постійні сутички біля об'єкта запланованого будівництва та акції протестів біля КМДА, ДАБІ, Прокуратури м. Києва призвели до значного розголосу і даним питанням нарешті зацікавився мер Києва - Кличко В.В., та дав розпорядження про (тимчасове) зупинення дії контрольної картки. Звичайно, що дія даної картки була (тимчасово) зупинена тільки після протестів під КП "Київблагоустрій", адже обіцянки Кличка частенько розходяться з ділом.
17.01.2018 відбулася спільна перевірка громадськості та інспектора з ДАБІ будівництва за адресою вул. Малишка, 9а. Як виявилося перевірку ініціював забудовник з метою виграти час та "домовитися" з чиновниками.
18.01.2018 року місцеві жителі вул. Малишка, активісти різних громадських організацій та правозахисники прийшли на прийом до очільника ДАБІ Кудрявцева О.В. з вимогою скасувати запис в реєстрі щодо зміни підрядника по незаконному будівництву. В ході зустрічі Кудрявцев О.В. попросив дати йому, чомусь саме "останнє китайське попередження" і пообіцяв до 25.01.2018 відповідно до вимог чинного законодавства провести внутрішню службову перевірку щодо підстав продовження дозволу на проведення будівельних робіт та законність внесення змін в реєстр до дозволу який на той момент втратив чинність.
ГО ТВЕРДИНЯ

23.01.2018 місцеві мешканці вул. Малишка, активісти та громадські діячі прийшли до заступника очільника ДАБІ України Філончука В.В. з метою контролю за виконанням обіцянок даних Кудрявцевим О.В. Громаді 18.01.2018.
В ході зустрічі від посадових осіб ДАБІ стало відомо, що у забудовника відсутні будь-які дозвільні документи: Київгаз, Київводоканал та багатьох ін. Забудовнику виписано припис на зупинку будівельних робіт та наданий термін 14 днів на "отримання" дозвільних документів. 
На нашу думку ціль забудовника виграти час - досягнута. Враховуючи, що будівництво не розпочалось, припис їм абсолютно не заважає. Ситуація двояка, з однієї сторони - можна вважати, що посадові особи ДАБІ діють в інтересах забудовника, з іншої - порушення законодавства в ході анулювання дозволу на проведення будівельних робіт призведе до його узаконення в судовому порядку, а це ускладнює ситуацію.
Питання виникає вже в тому чи візьмуть на себе відповідальність посадові особи тих органів, дозволів яких не вистачає у забудовника? Даний забудовник має сумнівну репутацію і методи, які він використовував до цього часу говорять про те, що будуть активно застосовуватися корупційні схеми  та спроби "вгамувати" активістів.
ПОПЕРЕДЖАЄМО ЧИНОВНИКІВ, що кожен виданий дозвіл перевірять профільні спеціалісти та у разі виявлення хоча б натяку на корупційну складову ми зробимо такого чиновника не тільки відомими... Видані вами папірці за "мотивацію" призводять до вирубки дерев та забудови парків і скверів, соціальних конфліктів, знищення інфраструктури міста. За це доведеться відповідати перед Громадою, якій ви маєте служити. Той факт, що поліція служить вам нічого не вирішує.

Користуйтесь розділами та мітками для максимально зручної навігації по сайту у відповідності до обраної теми

Коментарі