Перейти до основного вмісту

Спільна громадсько-політична акція «Стоп терор»

ГО ТВЕРДИНЯ
Отже , як і домовлялися , після новорічних свят повертаємось до вирішення питань з вишибалами , які тероризують на замовлення тих чи інших горе-капіталістів , макулатурно-фінансових кланів , НАШ НАРОД !
МИ маємо ВСІ РАЗОМ ЗУПИНИТИ всіх цих колекторів (ЗДИРНИКІВ)!!!
30.01.2018 відбулася спільна громадсько-політична акція «Стоп терор» 
Приймали участь у заході
Політичні партії, Громадські організації "Націонал-патріотичний рух України, ГО "Твердиня" , народні депутати та громадські діячі.
⚠️По суті проблеми⚠️
У самої звичайної родини малого Богдана, який є інвалідом дитинства, так звані колектори-рейдери, хочуть відібрати квартиру. Не дивлячись на те, що законних підстав для цього у них нема. 
Історія цього питання уходить далеко в минуле. В 2006 році родина вирішила взяти кредит на житло. Всі ці 11 років дотримувались умов кредиту, не дивлячись на кризу 2008 року (коли долар США з 4,95 піднявся до 8,1 грн) та кризу 2014 року (коли з 8 грн долар став коштувати 25 грн). Виконували взяті на себе зобов’язання спочатку перед банком, потім перед ФГВФО, до поки фонд не продав кредитні вимоги колекторам-рейдерам ТОВ ФК «Женева» спільно з колекторською компанією "Вердикт" якими керує такий собі головний рейдер-тітушка Павло Муха. Хоча навіть перед ТОВ ФК «Женева» люди виконували свої фінансові зобов’язання, до останнього надіялися, що вони все таки купили права вимоги за кредитним договором. Але склалося не так. Кредитні вимоги рейдера Павла Муху не цікавили , а цікавила саме квартира, яку вони вирішили по-злодійському захопити.
Зараз відбувається наступне: родину з дітьми інвалідами виставляють на вулицю, мало того, ще й долучають "людей", а саме кремезних чоловіків «тітушок» підозрілої зовнішності, котрі всіляко цьому сприяють!! Постійно застосовують моральний та фізичний вплив!!! Постійно погрожують зрізати замки. Відключають електрику, воду. Роблять так, щоб життя було у цій квартирі неможливе.
При особистих зустрічах постійно наголошують що їм плювати на те що родина все сплачує по договору, що вони будуть підкупати суди, реєстраційні служби МЮУ, поліцію і тд., і робити все щоб у злодійський спосіб захватити цю квартиру.
Саме через «оновлене» Міністерство юстиції України, а саме державну реєстраційну службу, проходить рейдерський захват. 
Не маючи ніяких законних підстав (до того ж судами накладені арешти на це майно) через підставного «державного» реєстратора ці рейдери – тітушки перереєстровують квартиру на себе. Вони кажуть що там вони все «порішали».
Люди, допоки це буде відбуватися з нами??!!!
Допоки це буде відбуватися в нашій країні?!!
Це перейшло всі допустимі норми, немає в цих людей нічого, що може бути пов’язане з людяністю, зовсім нічого!

Користуйтесь розділами та мітками для максимально зручної навігації по сайту у відповідності до обраної теми

Коментарі