Перейти до основного вмісту

"Солідарність" - солідарна із забудовником по вул. Малишка, 9А

01.02.2018 на засідання постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування,
архітектури та землекористування розглядалося питання щодо розірвання договору оренди укладеного між КМР та ПП "РАЙДУГА" по вул. Малишка, 9А. Даний договір було укладено з метою будівництва, яке ПП "РАЙДУГА" так і не розпочало. Пізніше закінчився і дозвіл на проведення будівельних робіт, проте шляхом певних маніпуляцій із законодавством, дозвіл було продовжено. 
Наступним кроком стала передача функцій генпідрядника ТОВ "КДС-Інвест" і відповідні зміни вносить в реєстр ДАБІ України "не помічаючи" махінацій з продовженням дії дозволу.
Після активного спротиву Громади, ситуація довкола запланованого будівництва в зеленій зоні набула значного суспільного резонансу і в ході перевірок контролюючими органами було виявлено ряд грубих порушень. Важливим фактом являється спроба забудовника не маючи повного пакету дозвільної документації та не розпочавши будівництво розпочати продаж квартир, що в свою чергу призвело б до сотень ошуканих інвесторів.     
Це вже не перший розгляд питання щодо розірвання договору оренди укладеного між КМР та ПП "РАЙДУГА" по вул. Малишка, 9А і знову не вистачило декількох голосів. Слід зауважити, що до початку розгляду даного питання комісія була майже в повному складі та потім різко депутати почали покидати зал засідання. Одним з таких "бігунців" став член команди політичної партії БПП «Солідарність» Банас Д.М. На відео (2:21) видно як він поспішав, Голова ГО "Твердиня" затримав непосидючого депутата та Банас обіцяючи місцевим мешканцям повернутися все ж таки покинув зал засідання. Доречі саме "Солідарність", на нашу думку, дуже солідарна із забудовником по Малишка, 9А. Не прийшов Харченко, "вийшов" Банас, "утримався" Петровець и тд.
Ми неодноразово звертали увагу громадськості щодо ситуації, яка відбувається на засіданнях різних постійно діючих комісій. Замість конструктивного розгляду актуальних та соціально-гострих питань члени таких комісій приймають в них участь виключно з метою лобіювання чиїхось замовлень. Особливо, це стосується розгляду не резонансних питань.
Дякуючи згуртованості мешканців вул. Малишка, громадських діячів та Ігорю Мірошниченку, розгляд проекту рішення по Малишка, 9А перенесено на наступне засідання земкомісії КМР. "Бігунців" доведеться притримувати до прийняття рішення стосовно цього соціально-гострого питання, інакше ситуація буде повторюватися. 
Відео засідання 
Фото засідання
 

Користуйтесь розділами та мітками для максимально зручної навігації по сайту у відповідності до обраної теми.

Коментарі