Перейти до основного вмісту

Мер Києва Кличко тримай своє слово!

У вівторок 24.04.2018 о 09.30 відбувалася акція протесту, метою якої було нагадати очільнику міста - Кличку, що слово потрібно не тільки давати, а й тримати. Основний акцент було зроблено на ситуацію пов'язану із забудовним лихом, яке знищує столицю, зокрема за адресою вул. Мічуріна, 44 та Малишка, 9А.
Всі же звикли, але це не є нормою, що постійно в місті виникають сутички, коли Громада протистоїть "Тітуханам", а поліція виключно спостерігає.
У разі, якщо ситуація стає надто критичною приїжджає Кличко і обіцяє, десь зупинити будівництво, десь демонтувати і тільки в поодиноких випадках і завдяки контролю та боротьбі Громади вдається досягти успіху.
На жаль, в більшості випадків, обіцянки так і не виконуються, а забудовник з часом починає знову нахабніти, а Кличко обіцяти.
Особисто Кличко не вийшов, проте вдалося досягнути, що представників громадськості включено до уже створено робочої групи, яка ну ніяк не працює. Також, по Мічуріна, місцевий мешканець став 3-ю стороною в судовому процесі.  
Борімося - поборемо!

ГО ТВЕРДИНЯ

ГО Твердиня

Коментарі