Перейти до основного вмісту

Продовження історії із незаконним будівництвом на території університету Шевченка

ГО Твердиня
Пройшло вже досить багато часу з того моменту коли на території престижного університету Шевченка (вул. Мельникова, 36/1) Громада зупинила незаконне будівництво без жодних дозвільних документів. Тоді вдалося демонтувати недобудову. Проте, платформа, яка є майном університету, має інвентаризаційний номер, незрозуміло звідки взялася і використовувалася замість фундаменту - залишилася. ДАБК її не помічає, в університеті заявили про відміну торгів, показали папірець і зробили фото.
Проте, на нашу думку керівний склад університету не покидає бажання підзаробити, а може відпрацьовують вже отримані кошти та заради цього МАФа йдуть далі. Розуміючи ситуацію, ми звернулися до Фонду державного майна і через них вдалося отримати відповідь, яка на фото.
У відповідності до даної відповіді Договір з ТОВ "Київфуд-сервіс" УКЛАДЕНО і враховуючи відсутність реакції ДАБК в лиці Кузьменка, саме відносно незаконно збудованої платформи вартістю в майже 1 500 000 грн. можна очікувати повторну спробу побудувати кафе в парковій зоні на території університету Шевченка.
На жаль, проректор збрехав Громаді. Наскільки потрібно бути жадібним, щоб так цинічно відстоювати комерційні інтереси Київфуд-сервіс.
Далі буде...Коментарі