Перейти до основного вмісту

Відповідь адміністрації щодо нахабного захоплення території університет Шевченка

Го Твердиня Юрій Федоренко
26.04.2018 відбулася зустріч голови ГО "Твердиня" Юрія Федоренка та Голови "Націонал-патріотичного руху України" Михайла Ковальчука з представниками адміністрації Київського національного університету імені Тараса Шевченка, проректором з науково-педагогічної роботи Рожком О.Д., проректором з адміністративно-господарської роботи Легким С.В. та начальником відділу оренди Горєловою О.А.
 
Основні питання, які активісти поставили керівництву університету:
1. Яким чином без жодної дозвільної документації на території університету за адресою вул. Мельникова 36/1 було збудовано об'єкт нерухомості бетонне покриття?
2. Чому керівництво університету та відповідальні особи не помічали проведення будівельних робіт ТОВ "Київфуд-сервіс" без жодної дозвільної документації на власній території?
3. Чому відсутні заходи спрямовані на встановлення відповідальних осіб за дії, що напряму загрожують репутації університету, який має бути взірцем законності та порядку?
4. Чому не проводяться заходи спрямовані на приведення земельної ділянки за адресою вул. Мельникова, 36/1 до початкового стану? Нагадуємо, що там розташований парк.
 
Спочатку Рожко намагався діяти в стилі всіх чиновників, а саме: "це не ми, ми з громадськістю, всі питання до РВ ФДМУ м. Києва і тд.", проте таку відповідь було легко передбачити, тому нам довелося добре підготувалися в інформаційному плані. Здивування також викликала необізнаність начальника відділу оренди, щодо необхідності отримання документації на проведення підготовчих та будівельних робіт при будівництві об'єкта нерухомості.
 
В результаті розмови вдалося встановити, що адміністрація не має чітких відповідей на поставлені запитання і відповідно прийняли від Голови ГО "Твердиня" Юрія Федоренка усне звернення щодо цих запитань, письмове ми обов'язково підготуємо і направимо додатково. Також, пообіцяли створити робочу групу по встановленню та притягнення до відповідальності посадових осіб університету, що сприяли своєю бездіяльністю розвитку ситуації пов'язаної із незаконним будівництвом на території університету Шевченка. Про результати проведення службової перевірки Рожко О.Д. зобов'язався проінформувати ГО "Твердиня" у 30-ний термін.
 
Слід зазначити, що зі слів Рожка О.Д., адміністрація університету Шевченка зацікавлена у вирішенні питання, а саме розірвання угоди з ТОВ "Київфуд-сервіс" та приведення земельної ділянки до початкового стану. Щось не дуже віриться, проте сподіваємося на краще, і контролюємо подальший розвиток подій.
Деталі у відео:


Коментарі