Перейти до основного вмісту

Перша перемога: Паркан по вул. Малишка, 9А було демонтовано.

ГО ТВЕРДИНЯ14.05.2018 року КП "Київблагоустрій" було демонтовано паркан, встановлений забудовником на земельній ділянці по вул. Малишка, 9А. Ділянка за своїм функціональним призначенням відповідно до Генерального плану розвитку міста Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 року, затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 № 370/1804, відносить до території зелених насаджень загального користування.
Три місяці цілодобових чергувань, десятки акцій, силові зіткнення з "тітушками" забудовника знадобилися місцевим мешканцям для того, щоб на цю проблему звернули увагу чиновники.
Нещодавно мер Києва, Кличко В.В. особисто пообіцяв в межах чинного законодавства сприяти вирішенню конфлікту і схоже, що планує дотримати слова.
З демонтажем паркану наступив один із найскладніших етапів боротьби. Забудовник розуміє, що ситуація складна і настав переломний момент. Не виключено, що будуть застосовані абсолютно всі доступні йому методи впливу як на активістів, так і на чиновників. Проте, загартовані роками боротьби за власну зелену зону місцеві мешканці не відступлять. Ми зі свого боку також будемо робити все, що від нас залежить, задля того, аби земельній ділянці по вул. Малишка, 9А було присвоєно статус скверу.
Тому боротьба продовжується, разом ми велика сила!

Коментарі