Перейти до основного вмісту

Керівництво університету Шевченка "утримують оборону" незаконного будівництва

ГО Твердиня
Надійшла відповідь від Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Чергова відписка. Проблема в тому, що посадові особи згаданого університету не помітили будівництво в зеленій зоні, на власній території бетонного покриття, яке надалі стало об'єктом нерухомості та отримало інвентарний номер.
І тільки після цього вже почалось незаконне будівництво ТОВ "Київфуд-сервіс". Виник значний суспільний резонанс. Будівництво зупинено та демонтовано. Проте, платформа залишається, яка з'явилася "Сама по собі" і перебуває в оренді ТОВ "Київфуд-сервіс".
Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю в м. Київ підтвердив відсутність будь-яких дозвільних документів на будівництво на території університету Шевченка та розпочав повторну перевірку.
Посадові особи університету порушили вимоги чинного містобудівного законодавства взявши на баланс незаконно побудований та не введений в експлуатацію об'єкт нерухомості. Цей об'єкт нерухомості (бетонне покриття) став відправною точкою для початку незаконних робіт з боку ТОВ "Київфуд-сервіс".Твердиня
Наразі ми контролюємо як ДАБК м. Києва відреагує на декілька звернень щодо демонтажу незаконно побудованого бетонного покриття - об'єкту маніпуляцій. На адресу КП "Благоустрій" направлено звернення щодо встановленого паркану, який повністю незаконний.
Також, хочеться додати, що ми усвідомлюємо наслідки резонансу оприлюднення фактів порушення законодавства посадовими особами університету Шевченка для репутації відомого навчального закладу. Проте, схоже, що самим посадовим особам начхати. Готуємо мирні акції протестів, адже не допустимо щоб в найпрестижнішому університеті України так потурали скоєнню правопорушення та провокували соціальні конфлікти.

Ви можете порівняти запит та відповідь, звичайна відписка. Якщо Проректор Рожко вважає, що всі забудуть, то він глибоко помиляється.
Наші вимоги:
1. Надати обґрунтовану відповідь щодо правових підстав за яких стало можливим оформлення права власності на нерухоме майно – бетонне покриття, інвентарний номер 101330105 біля корпусу Інституту міжнародних відносин; місцезнаходження об’єкта державного майна: м. Київ, вул. Мельникова, 36/1; загальною площею 80,0 м2; балансоутримувач: Київський національний університет імені Тараса Шевченка; орган управління: Міністерство освіти і науки України та взяття даного об’єкту, побудованого без жодного дозвільного документу на баланс університету, що напряму суперечить чинному законодавству України.
2. Провести службову перевірку щодо факту незаконного будівництва на території університету імені Тараса Шевченка за адресою вул. Мельникова, 36/1 та притягнути відповідальних осіб до дисциплінарної відповідальності.
3. Звернутися до правоохоронних органів для встановлення всіх обставин та відповідальних осіб за будівництво без жодного дозвільного документу нерухомого майна – бетонне покриття, інвентарний номер 101330105 біля корпусу Інституту міжнародних відносин; місцезнаходження об’єкта державного майна: м. Київ, вул. Мельникова, 36/1; загальною площею 80,0 м2; балансоутримувач: Київський національний університет імені Тараса Шевченка; орган управління: Міністерство освіти і науки України з метою притягнення цих осіб до адміністративної чи кримінальної відповідальності.
4. Звернутися до РВ ФДМУ по м. Києву та до Міністерства освіти і науки України з проханням сприяти у вирішенні цього соціально гострого питання, яке напряму впливає на репутацію університету.
5. Привести земельну ділянку до початкового стану.
Слідкуйте за анонсами та долучайтеся до акцій. Разом ми велика сила!!!


ГО Твердиня
ГО Твердиня
Твердиня
Твердиня


Коментарі