Перейти до основного вмісту

Торговельні точки та престижні ВНЗ. Частина 1. Мельникова, 36/1

стоп маф
Події щодо спроби ТОВ "Київфуд-сервіс" незаконно побудувати заклад громадського харчування на території Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка набули широкого розголосу.
На нашу адресу почали надходити звернення щодо фактів незаконного розміщення та функціонування торговельних точок як на території, що належить університету Шевченка (за різними адресами) так і поряд з ним. Нас запевняють, що керівництво університету бездіє та потурає правопорушенням.
Враховуючи ситуацію із ТОВ "Київфуд-сервіс" активісти ГО "ТВЕРДИНЯ" розпочали власне розслідування з метою підтвердити або спростувати вказані факти.  
Перша адреса Мельникова, 36/1 декілька торговельних точок законність діяльності яких викликає великі сумніви:
-    встановлені на тротуарі, тим самим обмежуючи простір для проходу пішоходів;
-    нашим активістам не вдалося ознайомитися з відповідною дозвільною документацією;
-  на комплексній схемі місць можливого розміщення тимчасових споруд на веб-порталі "Містобудівного кадастру міста Києва" відсутня інформація про розміщення будь-яких ТС.
Звертаємо Вашу увагу, що дані торговельні точки встановлені в безпосередній близькості до Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, де також навчаються іноземні студенти і будь-яке порушення чинного законодавства може призвести до значного суспільного резонансу, що напряму загрожує іміджу України на міжнародній арені. 
Нами написані відповідні звернення та запити до Департаменту міського благоустрою КМДА та Департаменту містобудування та архітектури КМДА.  Відповіді як завжди будуть оприлюднені.  
стоп маф
стоп маф
 стоп маф

Коментарі