Перейти до основного вмісту

Бюджетні кошти і передвиборча агітація!

В інформаційному просторі все місто різко, за зверненням нікому невідомих активістів, почало розбудовуватися (всі райони). І навпаки, щоб перенести МАФ з тютюновими виробами зі скверу потрібні колосальні зусилля і багато часу.
Так ось, наразі вимушено тимчасово маю багато вільного часу вирішив скористатися чудовим інструментом для вангування змін у сфері поліпшення умов проживання на прикладі Північно-Броварського масиву за бюджетні кошти та виключно силами жителів, що самостійно на протязі 5 років намагалися достукатися до влади і о чудо, достукалися:) саме перед виборами до ВР України. Саме тут і криється найбільша проблема, що наступні 5 років буде те ж саме.
Але по суті, вангую (+- може вже щось зробили), Миропільська, 35 у Вас будуть нові вікна, Юності, 9 Вам відремонтують частину даху та на 700 000 тисяч відремонтують асфальтне покриття прибудинкових територій, на 800 000 відремонтують асфальтне покриття прибудинкових територій Жмаченка, 4,8,12,16.

І ще заплановано багато позитивних змін, також наразі затримуються виплату ще на ремонт 400 м2 асфальтного покриття прибудинкових територій. Затримують, адже ще не встигли підігнати під "заслугу" певного кандидата.

Інструмент передбачення майбутнього: https://prozorro.gov.ua/tender/search?edrpou=39606435

Коментарі