Перейти до основного вмісту

Гостра проблема із вивозом побутових відходів на Північно-Броварському масиві

Погано налагоджена робота із вивезенням побутових відходів на Північно-Броварському масиві стала причиною чисельних скарг від місцевих жителів на постійний сморід та бруд.

Після десятків скарг на 1551 від жителів масиву та письмових звернень від мене особисто та ГО "Твердиня" є певні позитивні зрушення.
Проте, проблема залишається.
Сьогодні, в ході зустрічі в Департаменті житлово-комунальної інфраструктури обговорювалась проблема вивозу побутових відходів та шляхи вирішення. Написано звернення.

Додатково, пропоную, від жителів кожного будинку масиву написати колективне звернення в якому описати ситуацію та додати фотоматеріали.
Якщо з написанням колективного звернення будуть труднощі звертайтеся почту gotverdynya@gmail.com або в особисті повідомлення на ФБ

Звертаю Вашу увагу, що окрім проблеми з побутовими відходами є проблема з будівельним сміттям, старими меблями, дверними та віконними рамами, що викидають біля сміттєвих баків, в зелених зонах, біля дитячих майданчиків. І з цією проблемою ефективно можуть боротися в першу чергу самі жителям масиву.

Не будьте байдужі, долучайтеся до боротьби за власний добробут та пам'ятайте
РАЗОМ МИ ВЕЛИКА СИЛА, ЩО ЗДАТНА ПЕРЕМАГАТИ!

Коментарі