Перейти до основного вмісту

Релігійна громада і будівельні аферисти, що спільного? Частина 1

Твердиня
Нещодавно нам стало відомо, що за адресою вул. Генерала Жмаченка, 20 Департаментом містобудування та архітектури видано містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва: "Реконструкція духовно благодійного комплексу під багатофункціональний комплекс".

У відповідності до ДБН В.2.2-9-2009. ГРОМАДСЬКІ БУДИНКИ ТА СПОРУДИ: Багатофункціональні будинки і комплекси– будинки і комплекси, які формуються з приміщень, їх груп, будинків та споруд різного громадського і житлового призначення, поєднання яких обумовлене експлуатаційними потребами, економічною доцільністю і містобудівними вимогами.
Земельна ділянка за вказаною адресою, а це понад 4 га, згідно Держгеокадастру на правах оренди належить РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ: ПОМІСНА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ "ХРИСТИЯНСЬКА НАДІЯ", яка була передана релігійній громаді в оренду ще у 2004 році для реконструкції, експлуатації та обслуговування духовно-благодійного комплексу.
Тобто, слід очікувати, що замість Духовно-Благодійного комплексу найближчим часом можуть з'явитися житлові багатоповерхівки та торгово-розважальні заклади. Про цей факт також свідчить проект рішення зареєстрований в Київській міській раді щодо реєстрації права постійного користування вказаною земельною ділянкою.

Відповідно вже зараз можна робити висновки, що заплановано будівництво із порушенням цільового призначення земельної ділянки. Наразі, нами вже направлено ряд запитів та звернень до компетентних органів.
Проте, ситуацію ускладнюють нещодавні події, пов'язані зі знищенням сотень сосен в зеленій зоні, що знаходиться між Броварським проспектом, вул. Кіото, торговим комплексом "Леруа Мерлен" та метро "Лісова".
Відео за посиланням https://www.facebook.com/novikov.o.o/videos/2306454329641241/

Більша частина території земельної ділянки за адресою вул. Генерала Жмаченка, 20 покрита зеленими насадженнями. Будівництво багатофункціонального (а по факту житлового) комплексу швидше за все призведе до їх знищення. Звичайно, що під пильним контролем громадськості вирубку дерев розпочати не вдасться, а використати методи застосовані в ході знищення дерев між Броварським проспектом, вул. Кіото, торговим комплексом "Леруа Мерлен" та метро "Лісова" - це можливий розвиток подій. Тому, реакція громадськості на намагання релігійної громади побудувати житловий комплекс знищивши дерева має бути блискавичною.

За інформацією Інформаційного агентства "Великий Київ" за активізацією релігійної громади в напрямку будівництва багатофункціонального комплексу стоїть Володимир Зубик. Депутат Верховної Ради V скликання (Блок Юлії Тимошенко), VI-VII скликань (Партія регіонів), VIII скликання ( «Відродження»). Детальніше можна прочитати на сайті

Не будьте байдужими, долучайтеся до акцій і пам'ятайте, разом ми велика сила, що здатна перемагати!


Коментарі