Перейти до основного вмісту

Будівництво ЖК "Автограф" по вул. Жмаченка, 26. Законно чи ні? Частина 1

Незаконне будівництво
Чергове протистояння на Північно-Броварському масиві розпочалося!
Це будівництво за адресою: м. Київ, р-н Дніпровський, вул. Генерала Жмаченка, 26 (кадастровий номер ділянки 8000000000:66:094:0069)
Про це, вже написали в усіх групам та публічних профілях. Ситуація поки, що виглядає досить стандартно, а саме всі дуже активні, дієві, зокрема це стосується політичних сил. Перед виборами потрібні будуть або кошти, або так звані "політичні дивіденди". Всі, хто дійсно бореться з незаконними забудовами на стороні Громади знають як швидко з самого початку "відвалюються" особливо активні крикуни, залишаються жителів сам на сам із забудовником та "тітушками".
Я особисто впевнений, що буде виявлено величезна кількість порушень, будуть сутички і тд. І якщо Громада буде одностайною у своєму бажанні зупинити забудову, вона її зупинить.
По суті, наразі ми бачимо наступне:
ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА:
1. Згідно, інформації з Держгеокадастру:
цільове призначення земельної ділянки: Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти
1.1. Згідно реєстру речових прав цільове призначення земельної ділянки: землі житлової та громадської забудови
1.2. Ділянка з 14.06.2018 року знаходиться у приватній власності. Власники:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
"КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТУРИЗМУ, ЕКОНОМІКИ ТА
ПРАВА", та ТОВ "ГОСТИННІСТЬ ГРУП.
Попередній власник вищий заклад освіти "КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТУРИЗМУ, ЕКОНОМІКИ І ПРАВА", який придбай цю земельну ділянку у Київської міської ради у 2016 році за 899820 грн. (відповідне рішення можна переглянути за посиланням http://www.uazakon.com/document/fpart24/idx24243.htm . Як то було зроблено і навіщо там все написано.
1.3. Як вищий заклад освіти "КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТУРИЗМУ, ЕКОНОМІКИ І ПРАВА" продав цю ділянку будемо з'ясовувати
1.4. Землекористувач: Товариство з обмеженою відповідальністю "ФАСАД", зайшов на ділянку завдяки оформленню договору суперфіцій (на 5 років)
ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ:
1. дозвіл на будівельні роботи ІУ 113182430611 Будівництво багатофункціонального комплексу на вул. Генерала Жмаченка, 26 у Дніпровському районі м. Києва;
Це відправна точка, робити висновки вже можна буде коли почнуть надходити відповіді на запити.
Ми відриваємо "папку" для загального користування, яка доступна через мережу інтернет 24/7 і в ній будуть зберігатися всі зібрані документи, яких з часом буде безліч і кожен охочий зможе ознайомитися з ними та використати у боротьбі. 
Посилання на "папку" https://goo.gl/nHKDSm

Коментарі