Перейти до основного вмісту

Будівництво ЖК "Автограф" по вул. Жмаченка, 26. Законно чи ні? Частина 2

ГО Твердиня
Отримали відповідь від Департаменту містобудування та архітектури КМДА щодо Містобудівних умов та обмежень виданих за адресою вул. Жмаченка, 26.

За цією адресою вже стартував продаж квартир і дане будівництво претендує на статус проблемного, а інвестори ризикують втратити власні кошти. У відділі продажу розповідають про будівництво житлового комплексу з вбудованими торговельними приміщеннями та закритою територією, що повністю суперечить цільовому призначенню земельної ділянки.

Зміна цільового призначення земельної ділянки відбувається в чітко визначеній законодавством послідовності. Одним із таких кроків є рішення про затвердження проекту щодо зміни цільового призначення земельної ділянки депутатами Київської міської ради. За нашою інформацію таке рішення не приймалося, відповідно зміна цільового призначення вказаного в договорі нотаріусом, це вже явно схоже на шахрайську схему, в якій головне на самому початку залучити якомога більше інвесторів, а потім тиснути, використовуючи інвесторів на КМР з вимогою змінити цільове призначення.

Ми продовжуємо збирати повний пакет документів і в найближчий час розпочнемо застосовувати відповідні заходи реагування задля привернення уваги громадськості з метою не допущення повторення чергової будівельної афери. Наразі, контролюючі та правоохоронні органи бездіють, в принципі стандартна в наш час реакція.

Також, слід зазначити, що у відповідності до інформації politeka.net Будівельна група «DIM» Олександра і Андрія Насиковських входить до п'ятірки найскандальніших забудовників. До цієї пятірки також входять Будівельна імперія Анатолія Войцеховського, ЖК «Ярославів град», ЖК «Берген», ЖК «Преміаль».
Посилання на  Будівництво ЖК "Автограф" по вул. Жмаченка, 26. Законно чи ні? Частина 1
Посилання на "папку" з документами https://goo.gl/nHKDSm

Коментарі