Перейти до основного вмісту

Конференція "Злобудови - причини, наслідки і шляхи вирішення кризи" та Сквер по вул. Малишка, 9А

Конференція "Злобудови - причини, наслідки і шляхи вирішення кризи"
Разом з Громадою вул. Малишка та Дарницького бульвару взяли участь в конференції "Злобудови - причини, наслідки і шляхи вирішення кризи" за участю: заступника прокурора міста Києва Репецького С.В., начальника Департаменту культурної спадщини Нікоряка О, від Мінрегіонбуду Пономарьов А. та ряду громадських організацій.

Звичайно, з нашого боку було піднято питання щодо земельної ділянки за адресою: вул. Андрія Малишка, 9А.

Дану земельну ділянку Громада роками боронить від забудови, за сприянням міського голови Кличка В.В. та депутатів Київської міської ради їй надали статус скверу та заплановані роботи по створенню сучасного скверу зі спортивними та дитячими майданчиками, освітленням, лавочками, озелененням.

Проте, ПП "Райдуга" все ж намагається повернути собі цю ділянку через суди. Вони розуміють, що єдиний шанс отримати рішення на власну користь - це знайти корумповану суддю. Громадськість пильно слідкує за судовими процесами. Позиція Громади чітка та однозначна - скверу по вул. Андрія Малишка, 9А - БУТИ!

Домовились про зустріч із заступником прокурора міста Києва Репецьким С.В задля обговорення ефективної взаємодії між Прокуратурою міста Києва та громадськістю.
Конференція "Злобудови - причини, наслідки і шляхи вирішення кризи"
 
 

Коментарі