Перейти до основного вмісту

Увага, можливо Ваші персональні дані опинилися в руках шахраїв!

ГО ЦРМ
На нашу адресу надійшло відразу декілька звернення від жителів Північно-Броварського масиву Дніпровського району, які надзвичайно занепокоєні тим фактом, що наразі, невідомі нам особи на власний розсуд використовують персональні дані жителів: а це ПІБ, дата народження, адреса проживання, номер телефону.
Можливо їм стали відомі також інші дані, наприклад банківських рахунків.
В приватній розмові один із жителів, який побоюючись за своє життя та здоров'я побажав залишитись невідомим, повідомив, що його персональні дані були використані для написання скарги від його імені, особа яка подавала скаргу представилася племінником, а після викриття зникла.

Трапляються випадки коли телефонуються людині, називаються іі персональні дані та запрошуються на різного роду агітаційні зібрання, організаторів ніхто не знає.

Люди надзвичайно занепокоєні та обурені і ми не можемо залишатися осторонь, адже захист персональних даних спрямований на захист основоположних прав і свобод людини і громадянина, зокрема права на невтручання в особисте життя.

Україна прагне стати європейською державою і порушення прав і свобод людини й громадянина не допустимо!

Потрібно негайно відреагувати на таке свавілля тому, друзі: юристи, журналісти, небайдужі громадяни долучайтеся, адже відбувається витік персональних даних для несанкціонованого використання сторонніми особами й ця проблема стосується кожного!

Просимо всіх жителів, чиї персональні дані без дозволу використовуються сторонніми особами повідомляти про ці факти за адресою gotverdynya@gmail.com або у приватних повідомленнях. Конфіденційність гарантуємо.

❗Після розміщення посту в Фейсбук надійшла інформація, що базу персональних даних злили з ЦВК для ГО з серйозними покровителями і це стосується не лише жителів Північно-Броварського масиву.

На фото листівка з поздоровлення з днем народження, на ній вказані дані адресата, її приносять за адресою прописки адресата, перед цим на особистий телефон адресата приходить дзвінок і людину називають на ім'я. Цим особам також відомо кількість членів сім'ї. Наразі нам невідомо, чи людина зображена на фото та ім'я стосуються саме цієї особи, тому ми їх поки що приховаємо.

Коментарі