Перейти до основного вмісту

Урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України!

Твердиня
В Дніпровському районі відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України. Очільник Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Петро Онофрійчук привітав присутніх зі святом.
За мужність, самовідданість, виявлені під час виконання військового обов'язку та з нагоди Дня захисника України Петро Васильович вручив військовослужбовцям та активним діячам району Грамоти та Подяки Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, а також  Відзнаки Дніпровського району та пам’ятні годинники.
Протягом вечора присутні насолоджувалися концертною програмою за участю Народного ансамблю танцю «Україна», дитячо-юнацької хореографічної студії ім. Миколи Коломійця «Щасливе дитинство», Народного театру естради та моди «Арт-мікс» Центру культури та мистецтв Дніпровського району. Нікого не залишили байдужим вокальні виступи соліста Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України, Лауреата Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів Івана Коренівського, Лауреата Всеукраїнських конкурсів Шігімаги Анастасії у супроводі Зразкового ансамблю танцю «Талісман», Сергія Штефана з піснею «Тільки кохання» та «Балада про мальви» у виконанні Дар’ї Асламової.
Твердиня
 Твердиня
 ГО Твердиня
 ГО Твердиня
 ГО Твердиня
 
 


Коментарі