Перейти до основного вмісту

РВ ФДМУ по м. Києву перевірить незаконне будівництво на території університету імені Тараса Шевченка

Продовжуємо вивчати питання незаконного будівництва на території Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка за адресою вул. Мельникова, 36/1. Адже, здавалося б черговий незаконно побудований об'єкт нерухомості, проте питання виявилося набагато складніше.

Сьогодні був на особистому прийомі у Першого заступника начальника регіонального відділення ФДМУ по м. Києву Новікова Р.М. Передав йому звернення та понад 20 аркушів додатків, що підтверджують факти незаконного будівництва та порушення орендарем цільового призначення орендованого бетонного-покриття. А також, факти що вказують на спробу підмінити один об'єкт нерухомості (бетонне покриття), іншим. Тобто, швидше за все незаконно побудована платформа підганялася під документи 1986 року.
Вартість платформи змінилася з 160 грн до 1 043 500 грн. Зараз, немає сенсу розглядати питання балансової та оціночної вартості. В будь-якому випадку це два різних об'єкти нерухомості, один з яких побудований з порушенням вимог містобудівного законодавства, а наявність іншого і зовсім під сумнівом.

За нашим зверненням Регіональним відділенням ФДМУ по м. Києву призначено перевірку. На об'єктивність результатів сподівань мало, тому, продовжуємо активно розбиратися в ситуації. Правопорушення на території університету Шевченка має бути припинено.

P.S. Цікаво, посадовцям, котрим доводиться відповідати на прямі та прості запитання громадськості - не соромно? Червоніють, біліють, плутаються і все рівно бездіють... у Вас хоч трішки совість залишилась чи кругова порука заважає :)?

Коментарі