Перейти до основного вмісту

Урочисті заходи з нагоди відкриття безкоштовного дитячого шахового клубу

ГО Твердиня
В будинку Українського фонду культури імені Бориса Олійника відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття безкоштовного дитячого шахового клубу.
Творчий захід був прекрасно організований та відбувався в надзвичайно дружній атмосфері.
Також, в заході брати участь люди з обмеженими можливостями, я особисто кожного разу дивуюсь звідкіля вони беруть скільки сил та наснаги не лише для щоденної боротьби, а й для творчості, для перемог, оптимізму та руху вперед. Вони своїм прикладом показують, що кожен може змінювати світ на краще, потрібно лише бажання та незламна сила духу.
Організатори заходу : БФ "БАДІ" за підтримки ГО "Україна.Воля.Життя", Громадська організація "Твердиня", БО Українського фонду культури ім. Б.Олійника, ГС "Асоціація підприємств та підприємців Києва і Київської області", БО "БФ"БЕРКАТ", ГО"ВЕТЕРАНСЬКА ВОЛОНТЕРСЬКА СПІЛКА", ГО ВМС ФК "Видубицький" , МБФ "Віа Конкордіа", ГО "Ділові Українські Жінки", ГО "Деснянський кіш", ГО"Екологічний рух України", БО "БФ"ЛЕБЕДЬ", ГО"Міжнародне козацьке обьеднання", ПодІльської ветеранської спілки добровольців, учасників бойових дій та інвалідів війни, "Фест Добра", БФ "Unity".Громадська організація Твердиня


Коментарі