Перейти до основного вмісту

Чергове побиття активістів в самому центрі столиці

Знову на Печерських пагорбах, в самому центрі столиці, " тітушки" жорсткого б'ють активістів та місцевих жителів, що протистоять свавіллю одеських рейдерів. Цього разу сутички сталися за адресою, провулок Землянський, 4.

Коротка довідка, провулок Землянський, 4 знаходиться неподалік від незаконного будівництва за адресою, вул. Мічуріна, 44 (за посиланням хронологія протистояння в центрі столиці України). Дане будівництво відоме тим, що забудовник порушив ВСІ вимоги чинного законодавства, ВСІ чиновники району, правоохоронних та контролюючих органів своєю бездіяльністю повністю потурали будівельному свавіллю. Лише силові протистояння з боку громадськості та особисте втручання в ситуацію Мера Києва Кличка В.В. дозволили зупинити будівництво та зрушити справу з мертвої точки.

Ситуація повторюється, але вже за адресою провулок Землянський, 4. Тобто, забудовник не зробив жодних висновків, діє за старою схемою: підкуп чиновників, побиття активістів, повне нехтування вимог законодавства. Чиновники, правоохоронні та контролюючі органи у свою чергу - бездіють і чекають чергового загострення ситуації.

Тому, ми закликаємо не бути байдужими, долучайтеся до акцій, адже схожа тенденція зберігається по всьому місту. Перемогти забудовне лихо можливо тільки об'єднавши зусилля!!

Коментарі