Перейти до основного вмісту

Акція щодо ліквідації написів на будинках, які пропагують розповсюдження наркотичних речовин. 07.11.2018

ГО Твердиня
Продовжуючи боротьбу з написами на будинках Північно-Броварського масиву, які пропагують розповсюдження наркотичних речовин сьогодні активістами Громадська організація "Твердиня"було зафарбовано графіті за приблизно п'ятнадцятьма адресами.
Робота щодо ліквідації інформації незаконного характеру нами проводиться систематично та у різних напрямках, зокрема написано звернення до Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація з обґрунтування необхідності негайного реагування на появу таких написів, адже затягування розв'язання цієї проблеми в даному випадку грає на руку наркоторгівцям. А це не припустимо.
Додатково, ми щотижня плануємо проводити акції, орієнтовно щосереди, в ході яких члени Громадська організація "Твердиня"спільно з місцевими жителями будуть власноруч зафарбовувати інформацію щодо реалізації наркотичних речовин.
Долучитися до нашої ініціативи просто, слідкуйте за анонсами та приходьте на акцію!
Набудьте байдужими, від Вашої активності залежить на скільки швидко відбудеться ліквідація інформації, котра несе серйозну загрозу для здоров'я жителів району.

Коментарі