Перейти до основного вмісту

Чергова хитрість від чиновників Департаменту ДАБК міста Києва

Майже всі хто системно бореться з незаконними забудовами, які відносяться до об'єктів незначного (СС1) та середнього (СС2) класу наслідків отримують від Департаменту Державного архітектурно-будівельного контролю наступну відповідь, що перевірка не відбулась у зв'язку з відсутністю відповідальної особи, а на запрошення до Департаменту не з'являється (надзвичайно зручна схема для чиновників), але якщо є суспільний резонанс у відповідь додається ще два абзаци:
".... Керуючись п. 10 Порядку № 553 Департамент направив лист до (відповідного) управління поліції ГУ НП у м. Києві щодо сприяння у проведенні перевірки. Наразі відповідь не отримано!"
А далі, доки громадськість чекає реагування поліції, об'єкт спокійно будується, який зазвичай ніхто не буде демонтувати.
Активісти Громадська організація "Твердиня" спільно із журналістами Всеукраїнський журнал "Корупціонер в Україні" провели власне розслідування, в ході якого встановлено ще одну прогалину в законодавстві, що дозволяє чиновникам Департаменту Державного архітектурно-будівельного контролю на власний розсуд вирішувати пріоритетність проблемних об'єктів містобудування і відповідно до цього вживати заходи реагування.
Деталі незабаром на сайті https://korupcioner.in.ua
Підписуйтеся на наш блог, буде цікаво!

Коментарі