Перейти до основного вмісту

Суд зобов'язав поліцію розпочати розслідування щодо службових зловживань в Департаменті містобудування та архітектури КМДА

На нашу думку, правоохоронні органи України, зокрема Національна поліція України давно вже перестали служити українському народу і стали інструментом відстоювання бізнес-інтересів і про це знають всі, хто системно бореться з порушенням прав громадян або мають активну суспільну позицію і в межах своїх можливостей протидіють свавіллю корумпованих чиновників, нечесних бізнесменів, правоохоронців.
Частіше за все активісти подають до поліції заяви із цілим пакетом доказів, проте відповідь в 90% випадків одна: підстав для внесення відомостей до ЄРДР немає і все, свою правоохоронну функцію ніби-то виконали. Та не цього разу.
Нещодавно до нас звернулися жителів Північно-Броварського масиву щодо можливого знищення зелених насаджень та початку незаконного будівництва за адресою: вул. Генерала Жмаченка, 20.
Раніше з цього приводу ми писали:

В ході відпрацювання вказаного звернення нами виявлені факти, що можуть свідчити про вчинення службовими особами Департамент містобудування та архітектури кримінальних правопорушень за ст.ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем), 366 (Службове підроблення) КК України.

30.11.2018 року було подано відповідну заяву до Шевченківське управління поліції ГУНП у м. Києві. Результат передбачуваний - реакція відсутня.
Громадська організація "Твердиня" звернулась до суду із скаргою на бездіяльність уповноваженої посадової особи (слідчого) Шевченківського УП ГУНП у м. Києві, яка полягає у невнесенні відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань в якій скаржник просив суд зобов'язати орган досудового слідства Шевченківське УП ГУ НП у м. Києві прийняти та невідкладно зареєструвати подану ГО «Твердиня» заяву від 30.11.2018 року про вчинене кримінальне правопорушення (ЄО№104329 від 04.12.2018 р., вхідний №23456 від 30.11.2018 р.) у ЄРДР, розпочати досудове розслідування у формі досудового слідства
Ухвалою від 17.12.2018 № 761/48021/18 Шевченківський районний суд м. Києва задовольнив скаргу Громадська організація "Твердиня"
Це лише початок, впевнені Шевченківське управління поліції ГУНП у м. Києві буде продовжувати бездіяти, відповідно готуємося до нових судових позовів та акцій протестів.

Не будьте байдужими! Долучайтеся!
Разом ми велика сила, що здатна перемагати!

Коментарі