Перейти до основного вмісту

Кафе "Левел" - об'єкт самовільного будівництва

Після демонтажу наливайки за адресою вул. Андрія Малишка (Деталі: Демонтаж чергової наливайки на Північно-Броварському масиві) до нашої правозахисної організації звернулися жителів Північно-Броварського масиву Дніпровського району міста Києва з проханням розібратися в ситуації, що пов’язана із функціонуванням незаконно збудованого закладу громадського харчування на території гаражного-будівельного кооперативу «Сигнал», в якому проводиться продаж алкогольних напоїв поряд з парковою зоною за адресою: м. Київ, р-н Дніпровський, вулиця Андрія Малишка, 6, кадастровий номер земельної ділянки 8000000000:66:099:0030.
В ході перевірки фактів викладених місцевими жителями, нами встановлено наступне,
Цільове призначення земельної ділянки 8000000000:66:099:0030 - 02.06 Для колективного гаражного будівництва
Відповідно до наданої нам Департаментом з питань державного архітектурно-будівельного контролю відповіді від 31.10.2018 за вих. № 073-10401 та згідно з відомостями, що містяться на офіційному сайті Державної архітектурно-будівельної інспекції України будь-які документи, що дають право на виконання підготовчих (будівельних) робіт, чи право на введення в експлуатацію будівель за адресою: м. Київ, вул. Андрія Малишка, 6 не реєструвалися та дозволи не видавалися.
Відповідно до наданої нам Департаментом міського благоустрою відповіді від 31.10.2018 за вих. № 064-8014 контрольна картка на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення за вказаною адресою не видавалась.
Відповідно до наданої нам ГУ ДФС у місті Києві за адресою м. Київ, р-н Дніпровський, вулиця Андрія Малишка, 6 відбувається торговельна діяльність та видана ліцензія на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями ФОП Курбет Ю.І., реєстраційний номер – 201726536411149 з терміном дії з 15.12.2017 по 14.12.2018.
Отримавши інформацію від контролюючих органів щодо відсутності дозвільних документів нами було написано відповідне звернення щодо вчинення правопорушення до Департаменту ДАБК міста Києва, Департаменту міського благоустрою та Дніпровського УП ГУНП у місті Києві.
З відповіді Департаменту міського благоустрою,
"Інспектор комунального підприємства "Київблагоустрій" під час обстеження виявив споруду, яка має ознаки тимчасової споруди торговельного, побутового, соціально-культурного призначення для здійснення підприємницької діяльності. Власнику споруди, відповідно до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 № 1051/1051 (зі змінами), внесено приписи з вимогою надати проектно-дозвільну документацію на розміщення споруди, а вразі їх відсутності провести демонтаж власними силами.
У зв'язку з невиконання вимог припису питання демонтажу тимчасової споруди винесено на розгляд робочої групи щодо розгляду питань демонтажу самовільно розміщених МАФів"
Слідчий Дніпровського УП ГУНП у місті Києві, як завжди невбачає правопорушенням в будівництві об'єкта без отримання усіх необхідних дозвільних документів за адресою м. Київ, вул. Андрія Малишка, 6 та у веденні господарська діяльність в незаконно збудованому закладі громадського харчування, хоча перебування в даному самовільно збудованому закладі може загрожувати життю та здоров’ю людей.
Проте, чекаємо результати перевірки Департаменту ДАБК міста Києва та будемо звертатися до суду зі скаргою, на бездіяльність уповноваженої посадової особи (слідчого) Дніпровського УП ГУНП у м. Києві, яка полягає у невнесенні відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру. Як показує досвід інакше поліція не бачить правопорушень попри те, що значна частина роботи по встановленню фактів порушення вже зроблена активістами.
Далі буде...

Коментарі