Перейти до основного вмісту

Демонтаж незаконного паркану на території університету Шевченка

Сьогодні було демонтовано незаконний будівельний паркан на території Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка та відновлено попередній.
Це результат багаторічної боротьби громадськості проти перетворення території університету в торговельний майданчик та за збереження зеленої зони.

Проте, окрім незаконного паркану, на території вишу знаходиться бетоноване покриття збудоване без жодного дозвільного документа над майном університету, яке з високою ймовірністю в ході будівництва було знищене.
На комісію КМДА щодо конфліктних забудов Головою ГО "Твердиня"Юрій Федоренко було винесено питання щодо демонтажу не лише паркану, а й даного покриття.Цей процес з невідомих нам причин дещо затягується та результат має бути один: платформа демонтована, зелена зона відновлена. У разі знищення державного майна — винні особи притягнені до відповідальності.
Посилання на матеріали пов'язані із незаконним будівництвом на території одного з найпрестижніших вишів країни https://is.gd/R7XOHzКоментарі