Перейти до основного вмісту

Чергова будівельна афера за адресою вул. Кудряшова, 8-10


За адресою вул. Кудряшова, 8-10 на території Національної академії внутрішніх справ стартувала чергова будівельна афера. В ході якої під виглядом реконструкції гуртожитків будується житловий комплекс.

За "старої команди" в ДАБІ України спочатку побачили невідповідність будівництво вимогам містобудівного законодавства та надали відмову, а потім видали дозвіл, звичайна схема часів Кудрявцева-Строкача.
З приходом нового керівництва сподіваємося, що працювати будуть не схеми, а ЗАКОН. Тому, ми звернулися до керівництва ДАБІ України з прохання к найшвидше вжити заходи реагування з метою недопущення появи сотень потенційно ошуканих інвесторів, якими потім буде прикриватися забудовник.
Додатково інформуємо, що 17.01.2020 року слідчим Першого слідчого відділу Територіального управління внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 62020100000000133 з попередньою правовою кваліфікацією кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України по факту неправомірних дій керівництва Національної академії внутрішніх справ України під час укладання договору з ТОВ "Інвестбудактив"

Коментарі