Перейти до основного вмісту

Ситуація щодо підприємницької діяльності в Парку «Перемоги», та реконструкція будівлі за адресою вул. Генерала Жмаченка, 9/1


На адресу ГО «Твердиня» регулярно надходять звернення від жителів Дніпровського району з проханням розібратися в ситуації, що склалася довкола розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в Парку «Перемоги».

Згідно з інформацією розміщеної на сайті МІАС ЗМД «Містобудівний Кадастр Києва» на території парку має розміщуватися 3 тимчасові споруди, інформаційні талони: №№ 14216, 10942, 2352. Проте, по факту, кількість розміщених ТС вже обчислюється десятками. Поступово парк перетворюється в торговельний майданчик.
Другим актуальним питанням є реконструкція будівлі за адресою вул. Генерала Жмаченка, 9/1. В мережі Інтернет з'явилася інформація, що будівлю планують реконструювати в ТРЦ або ресторану, за нашою інформацією, заплановане будівництво саме ресторану (фото додаються). На сайті ДАБІ України, в реєстрі дозвільних документів зазначається, Товариство з обмеженою відповідальністю "СІМЕЙНИЙ РЕСТОРАН" 43384917 зареєстровано повідомлення про початок будівельних робіт "Реконструкція приміщень нежитлової будівлі; м.Київ, Дніпровський, вул. Генерала Жмаченка, 9/1".
Для комплексно вирішення соціально значущого питання розміщення ТС та реконструкції будівлі на території Парку «Перемога», нами було написано відповідні запити до Департаменту містобудування та архітектури, Департаменту міського благоустрою та Департаменту державного архітектурно-будівельного контролю.
Відповіді опублікуємо, на їх підставі підготуємо відповідні звернення. 
Беремо ситуацію під громадський контроль


Коментарі