Перейти до основного вмісту

Надаємо відповідь, стосовно незначного припинення активних будівельних робіт з реконструкції скверу за адресою вул. Андрія Малишка, 9а.


Незначне припинення активних будівельних робіт з реконструкції скверу за адресою вул. Андрія Малишка, 9а викликає у громадськості закономірне занепокоєння. Ми опрацювали основні запитання і надаємо на них відповідь: 

1. Ремонт буде відбуватися у дві черги.
Це було вказано на інформаційному стенді з початку робіт.
Фото додається
На першу чергу виділені кошти та частина запланованих робіт вже зроблено. Для завершення робіт першої черги необхідно демонтувати кіоски. Ведеться щоденна робота в даному напрямку.
Територія скверу має бути звільнена від кіосків та стихійної торгівлі в найближчий час.
Над дофінансування другої черги працюємо вже сьогодні. За попередньою інформацією частину коштів мають виділити вже восени.
Залишок у 2020 році, тоді ж завершення ремонтних робіт і здача.

                                   

2. З приводу бетонної площадки:
Це основа під спортивну площадку, яка буде мати гумове покриття. На ній буде встановлено воркаут площадку, та вуличні тренажери. На даний момент це не завершений елемент. Ми певні, що по завершенню все буде зроблено якісно.
Бо інакше підряднику місцеві та наша організація не дамо можливості здати роботу та отримати кошти.
Надзвичайно приємно, що жителям Північно-Броварського масиву не байдуже  і вони мають бажання розібратися в ситуації. Це свідчить про високу соціальну свідомість, яка зрештою дасть можливість жити в сучасному, комфортному місті.

Коментарі