Перейти до основного вмісту

Колосальні зусилля і результат!

Завдяки колосальним зусиллям місцевих жителів, Голови Громадська організація ''Твердиня'' Юрій Федоренко та сприянню Кличко - мер, депутата КМР Олесь Маляревич, Першого заступника директора Департаменту – начальника управління контролю за благоустроєм Тарас Панчій та Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація нарешті вдалось перенести МАФи з території скверу за адресою вул. Андрія Малишка. 9А. 

Також, майже повністю було припинено незаконну торгівлю харчовими продуктами на тротуарі вздовж вул. Андрія Малишка. Проте, станом на 08.10.2019 року на розі вул. Андрія Малишка та Дарницького бульвару, залишається одна незаконна точка продажу харчових продуктів. Зі слів продавця вона розуміє, що порушує вимоги чинного законодавства, проте посилається на якусь ''кришу'' і впевнена, що буде продовжувати незаконну торгівлю за будь-яких обставин.
В черговий раз нагадуємо, якщо хтось не знає, Закон один для всіх! Віддаючи кошти корупціонерам (всякого роду ''кришам'') ви стаєте співучасниками злочину.  
Просимо, Національна поліція України, Департамент міського благоустрою Київської міської державної адміністрації Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація Київська міська державна адміністрація - КМДА вжити відповідні заходи реагування щодо припинення незаконної торгівлі на розі вул. Андрія Малишка та Дарницького бульвару.

Коментарі