Перейти до основного вмісту

Чергове незаконне будівництво?

Сьогодні на земельній ділянці за адресою: м. Київ, р-н Дніпровський, вул. Андрія Малишка, 3 (Кадастровий номер земельної ділянки 8000000000:66:172:0008) жителями Північно-Броварського масиву Дніпровського району міста Києва була помічена техніка для проведення інженерно-геологічних вишукувань. 

Роботи проводились безпосередньо на місці автомобільної стоянки.
Вказана земельна ділянка згідно інформацією із державного земельного кадастру на правах оренди належить відкритому акціонерному товариству універмаг ''Дитячий світ'';.
15.05.2019 року ПрАТ ''Дитячий світ Київ'' отримав Містобудівні умови та обмеження для реконструкції цілісного майнового комплексу. 
Що конкретно мається на увазі під поняттям ''цілісний майновий комплекс'' наразі не зрозуміло Закон не містить визначення ЦМК, проте даний термін широко використовується у законодавстві. Наприклад, Закон України «Про оренду державного та комунального майна» (ч.1 ст.4) визначає: «Цілісним майновим комплексом є господарський об`єкт з завершеним циклом виробництва продукції (робіт, послуг) з наданою йому земельною ділянкою, на якій він розміщений, автономними інженерними комунікаціями, системою енергопостачання». Тобто, під капітальним ремонтом розуміється будівництво фактично нового торгово-розважального комплексу на 19 847 м2. Можливо в супереч цільовому призначенню земельної ділянки та Генеральному плану планується під виглядом ТРЦ звести житловий комплекс.
ГО ''Твердиня'' в межах своєї компетенції розпочала перевірку намірів забудовника забудувати земельну за адресою: м. Київ, р-н Дніпровський, вул. Андрія Малишка, 3 на відповідність вимогам діючого містобудівного законодавства. Направлені запити до Державна архітектурно-будівельна інспекція України та інших відомств. 
Після отримання відповідей будуть вживатися відповідні заходи реагування. Просимо місцевих жителів не бути байдужими та долучатися. По Малишка і Дарницькому бульвару вже зараз не проїхати, а чергове будівництво ситуацію лише погіршить.
Разом ми велика сила, що здатна перемагати!
Коментарі