Перейти до основного вмісту

Хто стоїть за незаконною торгівлею?!


Щодо фактів незаконної торгівлі поряд зі сквером за адресою вул. Андрія Малишка, 9А ГО ''Твердиня'' було написано ряд звернень до Київська міська державна адміністрація - КМДА, Департамент містобудування та архітектури, Департамент міського благоустрою Київської міської державної адміністрації, в результаті отримано відповідь від Департаменту міського благоустрою в якій зазначено, 

В зв`язку з  облаштуванням скверу на вул. Малишка, 9А на засіданні Комісії з питань розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства при Департаменті містобудування та архітектури КМДА від 05.09.2019 № 10 та від 11.09.2019 № 11 були розглянуті та погоджені схеми перенесення тимчасових споруд з вул. Андрія Малишка, 9А, які перенесені.
Одночасно доводимо до вашого відома, що працівниками КП ''Київблагоустрій'' протягом вересня-листопада 2019 року внесено 10 приписів та складено 9 протоколів про адміністративні  правопорушення за самовільне зайняття частини земельної ділянки за зазначеною адресою.
Крім цього інформуємо, що контроль за самовільною торгівлею з рук відповідно до ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення покладено на правоохоронні органи.
 Відповідь поліції, незважаючи на явні факти незаконної торгівлі передбачувана, відсутні відомості про обставини. 
Взагалі, на нашу думку, негативна робота Дніпровське управління поліції сприяє активному розвитку незаконної торгівлі в Дніпровському районі міста Києві.
Готуємось до особистого прийому у начальника Дніпровського УП Кузьміна О.П.
За результати зробимо наступний пост.Коментарі